محل تبلیغات شما

اسامی هفت کتاب از بهترین کتابهای عاشورایی را در ادامه مشاهده می کنید:

اول: کتاب "رحمت واسعه" که جمع آوری نکات خاص حضرت آیت الله بهجت است و براى علاقمندان به سیر و سلوک عاشورایی بی نظیر است.

دوم: هنوز هم کتاب "فتح خون"(یا روایت محرم) اثر شهید آوینی براى کسانی که علاقه به برش های عرفانی به تاریخ کربلا هستند، جزء بهترین هاست. انتشارت واحه

سوم: رمان "نامیرا" اثر صادق کرمیار قصه ای مبتنی بر بخشی از تاریخ تلخ کوفه که خواندنی است. نشر نیستان

چهارم: برای کسانی که به دنبال روایت های ناب در خصوصیات و فضیلت عزاداری و حب حضرت اباعبدالله علیه السلام هستند همچنان کتاب "اشک روان بر امیر کاروان" ترجمه کتاب نفیس خصائص الحسینیه اثر مرحوم شیخ جعفر شوشتری را توصیه می کنم.

پنجم: "کتاب آه" در قطع رقعی اثر یاسین حجازی حاصل بازخوانی و ویرایش نفس المهموم نوشته شیخ عباس قمی است که رهبر معظم انقلاب درباره اش فرموده اند: "اگر برای ذکر مصیبت کتاب نفس المهموم مرحوم محدث قمی را باز کنید و از رو بخوانید براى مستمع گریه آور است."

ششم: به کسانی که به آثار سید مهدی شجاعی علاقه دارند کتاب "سقای آب و ادب" در قصه ی حماسی و عاشقانه حضرت ابالفضل العباس علیه السلام را توصیه می کنم. نشر نیستان.

هفتم: اهل شعر و شاعری کتاب "گنجشک و جبرییل" اثر مرحوم سید حسن حسینی را فراموش نکنند. سید وصیت کرده بود این کتاب را با او دفن کنند تا شفیعش باشد و چنان شد. رهبر معظم انقلاب گفته بودند من این کتاب را ایستاده خواندم، دیدم نمی شود نشسته خواند!

معرفی کتاب درباره سیزده آبان

کتاب درباره اربعین حسینی

۵ کتاب پرمخاطب دفاع مقدس را حتما بخوانیدحال این روز‌های شهر، حال فداکاری و رشادت است چه در دشت کربلا

کتاب ,اثر ,مرحوم ,براى ,حضرت ,کسانی ,کسانی که ,اثر مرحوم ,نفس المهموم ,را توصیه ,رهبر معظم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرسش مهر www.hafez.blogfa.com